• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Español
Україна отримала повний набір умов для вступу до ЄС
Опубліковано 18 березня 2026 року о 15:00

Україна отримала критерії для вступу до Європейського Союзу за трьома останніми переговорними кластерами — «Конкурентоспроможність та інклюзивне зростання», «Зелений порядок денний і стале з’єднання», а також «Ресурси, сільське господарство та політика згуртованості», завершивши таким чином формування повного набору вимог для членства.

Раніше, у грудні, Україна вже отримала критерії для трьох інших кластерів: «Основи», «Внутрішній ринок» та «Зовнішні відносини».

Це є важливою віхою на шляху європейської інтеграції України. Наступними кроками є успішне завершення переговорів за всіма кластерами та підписання Договору про вступ — фінального етапу на шляху до повноправного членства в Європейському Союзі.

Україна й надалі впроваджуватиме реформи, виконуватиме свої зобов’язання та звітуватиме про прогрес перед ЄС.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux