• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Español
Щодо відповідей Російської Федерації на запити України за Віденським документом та Договором з відкритого неба (укр./рос)
Опубліковано 23 травня 2014 року о 19:21

На жаль, російська сторона обмежилася формальною відповіддю і так і не надала Україні  додаткових роз’яснень щодо цілей проведення навчань «Авіадартс-2014», кількості та типів залучених до них сил та засобів, а також інтенсивності польотів бойових літаків.

У цьому зв’язку ще раз наголошуємо, що планування бойового застосування ракетного, бомбового та гарматного озброєнь по наземних цілях, а також подолання системи ППО умовного противника поблизу кордонів України безпосередньо напередодні та у день президентських виборів у нашій державі  (активна фаза «Авіадартс» планується на 24 – 25 травня ц.р.) є намаганням Росії зірвати ці вибори.

Крім того, російська сторона не надала згоди на проведення Україною спостережного польоту за Договором з відкритого неба, зазначивши у своїй відповіді, що «готова розглянути відповідний запит нашої держави в ході наступного засідання Консультативної комісії з відкритого неба» у Відні.

З огляду на це вважаємо, що російська сторона намагається затягнути час та не допустити проведення Україною спостережного польоту з метою підтвердження або спростування факту відведення російських військ від українського кордону.

На жаль, вся логіка дій російської сторони спрямована на перешкоджання отриманню інформації про реальну ситуацію на своїх  кордонах з Україною.

У цьому зв’язку Україна знову вимушена використати процедури, передбачені розділом ІІІ (Зменшення загрози) Віденського документа про заходи зміцнення довіри і безпеки, та ініціювати черговий раунд передбачених ним консультацій. 

***

Относительно ответов Российской Федерации на запросы Украины по Венскому документу и Договору по открытому небу

К сожалению, российская сторона ограничилась формальным ответом и так и не предоставила Украине дополнительных разъяснений относительно целей проведения учений «Авиадартс -2014» , количества и типов вовлеченных в них сил и средств, а также интенсивности полетов боевых самолетов.

В этой связи еще раз подчеркиваем, что планирование боевого применения ракетного , бомбового и пушечного вооружения по наземным целям, а также преодоление системы ПВО условного противника вблизи границ Украины непосредственно накануне и в день президентских выборов в нашем государстве (активная фаза «Авиадартс» планируется на 24 - 25 мая с.г. ) является попыткой России сорвать эти выборы.

Кроме того, российская сторона не предоставила согласия на проведение Украиной наблюдательного полета по Договору по открытому небу, указав в своем ответе, что «готова рассмотреть соответствующий запрос нашего государства в ходе следующего заседания Консультативной комиссии по открытому небу» в Вене.

Учитывая это, считаем, что российская сторона пытается затянуть время и не допустить проведения Украиной наблюдательного полета с целью подтверждения или опровержения факта отвод российских войск от украинской границы .

К сожалению, вся логика действий российской стороны направлена на препятствование получению информации о реальной ситуации на своих границах с Украиной.

В этой связи Украина снова вынуждена использовать процедуры, предусмотренные разделом III (уменьшение угрозы) Венского документа о мерах укрепления доверия и безопасности  и инициировать очередной раунд предусмотренных им консультаций.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux