• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Español
Коментар МЗС у зв'язку з рекомендацією Європейської Комісії щодо переходу України до ІІ-ої фази Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму (укр./рос.)
Опубліковано 23 травня 2014 року о 19:19

Українська сторона із задоволенням сприйняла заяву Комісара ЄС з питань внутрішніх справ Сесілії Мальмстрьом про позивну оцінку вжитих Україною заходів для виконання першої фази Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для громадян України та намір Єврокомісії рекомендувати перехід України до другої фази Плану дій.

Запровадження безвізового режиму для громадян України має стати історичним рішенням і в цьому контексті перехід до другої фази Плану дій, який наближає досягнення цієї ключової для України цілі, - непересічна подія.

Той факт, що за короткий період часу були вжиті реальні заходи з просування до цієї мети, які отримали позитивну оцінку з боку наших європейських партнерів, демонструє, що Уряд України на практиці керується європейськими цінностями і європейськими підходами.

Українська влада сповнена рішучості продовжити імплементацію Плану дій з візової лібералізації з тим, щоб уже до кінця цього року досягти виконання передбачених другою фазою критеріїв.

Зокрема, передбачається, що в рамках другої фази Плану дій сторона ЄС здійснюватиме перевірку стану імплементації законодавства, ухваленого в рамках його першої фази.

Українська сторона розраховує на подальшу підтримку з боку Європейської Комісії та країн-членів у досягненні цієї мети.

Наближення до запровадження безвізового режиму для громадян України є гідною відповіддю на європейські прагнення українського народу та ще одним практичним кроком назустріч українцям з боку Європейського Союзу. 

***

Комментарий МИД в связи с рекомендацией Европейской Комиссии по переходу Украины к II-й фазе Плана действий по либерализации ЕС визового режима

Украинская сторона с удовлетворением восприняла заявление Комиссара ЕС по внутренним делам Сесилии Мальмстрем  о позитивной оценке принятых Украиной мер для выполнения первой фазы Плана действий по либерализации Европейским Союзом визового режима для граждан Украины и намерение Еврокомиссии рекомендовать переход Украины ко второй фазе Плана действий.

Введение безвизового режима для граждан Украины должно стать историческим решением и в этом контексте переход ко второй фазе Плана действий, который приближает достижения этой ключевой для Украины цели, - важное событие.

Тот факт, что за короткий период времени были приняты реальные меры по продвижению к этой цели, которые получили положительную оценку со стороны наших европейских партнеров, демонстрирует, что правительство Украины на практике руководствуется европейскими ценностями и европейскими подходами .

Украинская власть полна решимости продолжить имплементацию Плана действий по визовой либерализации с тем, чтобы уже до конца этого года добиться выполнения предусмотренных второй фазой критериев.

В частности, предполагается, что в рамках второй фазы Плана действий сторона ЕСбудет  осуществлять проверку состояния имплементации законодательства, принятого в рамках его первой фазы.

Украинская сторона рассчитывает на дальнейшую поддержку со стороны Европейской Комиссии и стран - членов в достижении этой цели.

Приближение к введению безвизового режима для граждан Украины является достойным ответом на европейские устремления украинского народа и еще одним практическим шагом навстречу украинцам со стороны Европейского Союза.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux