Під час зустрічі керівник дипломатичної установи наголосив, що Україна всіляко зацікавлена в активізації міжпарламентського діалогу з Перу, який є важливою складовою двосторонньої співпраці.
Посол також висловив вдячність за рішучу підтримку Перу у засудженні російської агресії, захисті міжнародного права та Статуту ООН та підтримку резолюцій Генасамблеї ООН, метою яких є відновлення миру в Україні, її територіальної цілісності й суверенітету.
Україна сподівається побачити делегатів Конгресу Перу на саміті Кримської платформи. Відтак під час зустрічі було поновлено передачу Голові Конгресу Перу спільного запрошення керівництва парламентів України та Чехії на Другий Парламентський саміт Міжнародної Кримської платформи, який відбудеться 24 жовтня в Празі.