• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Español
Україна та Європейський Союз наголошують на необхідності дотримання Мінських домовленостей
Опубліковано 17 жовтня 2014 року о 22:51

Президент України Петро Порошенко напередодні багатосторонніх переговорів у Мілані провів зустріч з Президентом Європейської Ради Германом ван Ромпеєм та Головою Європейської Комісії Жозе-Мануелем Баррозу.

Президент України подякував Президенту Європейської Ради та Голові Європейської Комісії за особисті зусилля для мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Співрозмовники погодились, що всі пункти Мінського протоколу від 5 вересня та Мінського меморандуму від 19 вересня повинні неухильно виконуватись, особливо в частині дотримання режиму припинення вогню, контролю за кордоном та звільнення заручників.

Петро Порошенко, Герман ван Ромпей та Жозе-Мануель Баррозу висловили згоду з тим, що, якщо на Донбасі відбудуться псевдовибори, це перекреслить Мінські домовленості.

Співрозмовники наголосили, що вирішення питання енергетичної безпеки України та Європейського Союзу потребує спільних зусиль та координації.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux