Посольство України в Республіці Перу

Київ 00:13

Увага, виверження вулкану в Республіці Перу!

24 липня, 12:00

У зв’язку з виверженням вулкану в регіоні Убінас, який продовжує нести загрозу місцевому населенню, Посольство України в Республіці Перу рекомендує громадянам України утриматись від відвідання зазначеного регіону, проявляти підвищену пильність та обережність під час відвідання Республіки Перу та відстежувати повідомлення від Геофізичного інституту Перу (IGP) та Геологічного інституту гірничодобувної промисловості і металургії – (INGEMMET), які цілодобово здійснюють моніторинг вулканічної активності в країні.

Знаходячись близко до вулкану слід використовувати маски і спеціальні захисні лінзи від вулканічного попелу.

У разі виникнення обставин, що вимагають негайного консульського реагування, рекомендуємо громадянам України невідкладно звертатися до Посольства України в Республіці Перу за номером «гарячої лінії» (+51) 993458779, адреса електронної пошти emb_pe@mfa.gov.ua або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України: +38(044) 238 16 57, адреса електронної пошти cons_or@mfa.gov.ua.

Задля оперативності в комунікації пропонуємо скористатися розробленим Міністерством закордонних справ додатком «ДРУГ» - Добровільна реєстрація українських громадян при подорожах за кордон http://friend.mfa.gov.ua/ .

«ДРУГ» є ефективним інструментом попередження у випадку кризової ситуації – розшуку та надання сприяння громадянам України у надзвичайній ситуації за кордоном. За виникнення надзвичайної ситуації в країні, яку Ви зареєстрували в системі «ДРУГ», вона надішле вам актуальну інформацію про цю країну у формі текстового повідомлення на номер телефону або повідомлення на електронну адресу. Крім того, Посольство чи консульство України матимуть можливість встановити зв’язок з вами або з Вашою довіреною особою, яку Ви зазначили в анкеті.