Посольство України в Республіці Перу

Київ 00:45

Щодо проведення першого засідання дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України закордонної виборчої дільниці № 900067

06 липня, 20:00

5 липня 2019 року Центральна виборча комісія своєю постановою № 1501 утворила дільничні виборчі комісії з виборів народних депутатів України закордонних виборчих дільниць закордонного виборчого округу на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

6 липня у м. Ліма відбулося перше засідання дільничної виборчої комісії з виборів народних депутатів України закордонної виборчої дільниці № 900067, на якому склали присягу її члени: Несмашная Світлана Петрівна (голова комісії), Сеспедес Валькарсел Світлана Мирославівна (заступник голови комісії), Семак Марія Валеріївна (секретар комісії), Богорад Олександр Владиславович, Брагіна Олена Петрівна, Димарь Юлія Сергіївна, Єфімова Елена Дмитріївна, Капля Світлана Петрівна, Летуріа Маркес Марина Анатоліївна, Моряк Ольга Андріївна та Титаренко Людмила Павлівна.

Виборча дільниця № 900067 розташована у приміщенні Посольства за адресою:

м. Лма, Сан Ісідро, вул. Коронель Портільйо 685, контактний телефон: +51 421 11 55. Комісія працюватиме щодня з 09:00 до 18:00.

Для того, щоб проголосувати на закордонній виборчій дільниці необхідно бути включеним до відповідного списку-виборців, а також мати дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Наполегливо рекомендуємо самостійно і завчасно подбати про своє включення до списку виборців, а також перевірити правильність даних про себе.

Перевірити своє включення до списку виборців також можна на офіційному веб-сайті Державного реєстру виборців за допомогою он-лайн сервісу «Особистий кабінет виборця».