Посольство України в Республіці Перу

, Київ 02:45

Посольство України відзначило День Гідності та Свободи і вшанувало пам’ять жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років

22 листопада 2017, 15:42

22 листопада Посольством було проведено захід у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні та відзначення Дня Гідності та Свободи, який відбувся в приміщенні Центру вивчення військової історії Перу (м.Ліма). У заході взяли участь представники перуанських державних установ, української та перуанської громадськості, дипломати та члени їх сімей.

У ході заходу відбулося відкриття фотовиставки «Голодомор 1932-1933 років в Україні», яку відкрили Тимчасовий повірений у справах України в Перу Владислав Богорад, Директор Центру вивчення військової історії Перу генерал Геpрман Фрітц Гаманн Карpільйо та заступник Губернатора Ліми Крістіан Рамірес Еспіноса.

Тимчасовий повірений В.Богорад повідомив учасникам про важливі в історії України події Революції Гідності (2013 р.), коли українці продемонстрували своє прагнення до демократії, свободи та бажання жити в незалежній державі, трагічний період нашої держави спричинений жахливим злочином сталінського режиму проти українців – геноцид та штучно створений голод, який забрав життя понад 7 млн. людей.

Учасники заходу оглянули тематичні виставки, підготовлені співробітниками Посольства, вшанували пам'ять жертв Голодомору та Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

 

Виставка триватиме до 10 грудня ц.р., з експозицією фотовиставки можна ознайомитися в часи роботи Центру вивчення військової історії Перу (адреса: Пасео Колон 150, Ліма).