Посольство України в Республіці Перу

, Київ 04:33

Коментар МЗС України у зв’язку зі спробами деяких сил розхитати міжнаціональну і міжконфесійну стабільність в Україні

12 червня 2017, 17:40

Міністерство закордонних справ України із занепокоєнням спостерігає за спробами використання болгарської національної меншини для дестабілізації ситуації на півдні Одеської області.

Нещодавні інциденти, які мали місце з окремими представниками болгарської громади, жодним чином не пов’язані з їх етнічною приналежністю, а були спровоковані заявами, які в умовах триваючої російської агресії сприймаються надзвичайно чутливо.

Водночас, МЗС України засуджує будь-які насильницькі дії для з’ясування міжлюдських відносин. Правоохоронні органи України вже проводять необхідні слідчі дії. За результатами розслідування винні особи понесуть передбачену законодавством відповідальність.

Хотіли б зазначити, що Українська держава, від моменту здобуття незалежності, гарантує та належним чином забезпечує реалізацію національно-культурних прав та потреб болгарської національної меншини.  

Ми продовжуватимемо докладати всіх зусиль, щоб упередити спроби окремих сил і держав порушити міжнаціональні мир і злагоду в Україні та погіршити дружні відносини з сусідніми державами.

Останні заяви та коментарі